Contactgegevens MBO



Adres
Parallelweg 401
3112 NA Schiedam

Contactpersoon
Eva Kuijpers
010-4735377
 ekuijpers02@lentiz.nl



Adres
Commandeurskade 22
3155 AD Maasland

Contactpersoon
Arna Op ten Berg
010-5910499
aoptenberg@lentiz.nl



Adres
Europaweg 1
2672 ZX Naaldwijk

Contactpersoon
dhr. Edwin Leerdam
0174 – 51 33 21
 eleerdam@lentiz.nl


albeda-college
Adres
Buys Ballotlaan 25
Vlaardingen

Contactpersoon
Tineke Kars, Trajectbureau Albeda College
010-4455333
t.kars@albeda.nl


albeda-college
Adres
De Vloot 68
Maassluis

Contactpersoon
Hanneke Hollander
06 – 46 86 34 12
h.hollander@albeda.nl


albeda-college
Adres
Schiedamseweg 245
Schiedam

Contactpersoon
Wilko Dalhuisen
010 461 00 44
w.dalhuisen@albeda.nl

Contactpersoon
Peter Bol
pjbol@albeda.nl


mondriaan
Adres
Europaweg 1
2672 ZX Naaldwijk

Rotterdam e.o.

Contactadres:

Benthemplein 15 (hoofdlocatie)

3032 CC Rotterdam

Contactpersoon:
Jochem Valkema
06 – 57 38 26 67
j.valkema@zadkine.nl

Branka Tulp
088-945 39 96
 b.tulp@zadkine.nl

Algemene opleidingsinformatie:
Zadkine Studiekeuzecentrum
Benthemplein 15
3032 CC Rotterdam
088-945 38 88

 studiekeuzecentrum@zadkine.nl

Meer informatie
www.zadkine.nl


HMC vakschool voor hout, meubel en interieur
Adres
Erasmuspad 10
3052 KP Rotterdam

Contactpersoon
Peter van der Arend
010-2855555
 06 14196160
p.vanderarend@hmcollege.nl


TIO university of applied sciences
Adres
St. Jacobsstraat 400
3511 BT Utrecht

Contactpersoon
Tessa van der Wulf
030-7999000

http://www.tio.nl
info@tio.nl


Adres
Lloydstraat 300
3024 EA Rotterdam

010 – 44 86 000

Contactpersoon
Edith Nugteren (voorlichter)
010 – 44 86 481
  voorlichting@stc-r.nl


Grafisch Lyceum Rotterdam
Adres
Heer Bokelweg 255
3032 AD Rotterdam

Contactpersoon
Nicolette Mulder
088 – 200 17 40
nmulder@glr.nl

Contactpersoon
Bureau Communicatie
088 – 200 18 73
info@glr.nl


FIA_logo
Adres
Parallelweg 401
3112 NA Schiedam

Contactpersoon
Nicole Goes (opleidingscoördinator)
010-4735377
n.goes@lentiz.nl

logo

Adres

Techniek College Rotterdam
Prins Constantijnweg 30
3066 TA Rotterdam
010 288 52 88

Algemeen contact: info@tcrmbo.nl

Schiedamseweg 245
3118 JB Schiedam

Parallelweg 403
3112 NA Schiedam

Contactpersoon
Dhr. F. Geelink (directeur)
f.geelink@tcrmbo.nl

Mevr. P. Bijloo (directeur)
p.bijloo@tcrmbo.nl

Lisette Ketting (zorgcoördinator)
06 83 66 53 84
l.ketting@tcrmbo.nl

Frank van Duist (adviseur marketing & communicatie)

Prins Constantijnweg 30, 3066 TA Rotterdam
06 27 89 60 21
f.th.vanduist@tcrmbo.nl

Infopunten

https://www.techniekcollegerotterdam.nl/infopunten